loading

EKİM AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 3. Evinizde hareketlilik yaratacak. Yakın arkadaşlarınızla dolu dolu vakit geçireceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Dostlarınızla birçok etkinlik ve sosyal faaliyet gerçekleştirebilirsiniz. Ticaret yapanlarınız bu ay yeni anlaşmalar gerçekleştirebilir. Genel olarak sözleşme ve imza süreçleriniz olacaktır. Bazılarınız yakın çevresinden birisiyle birliktelik kurabilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 9. Evinde gerçekleşecek. Sahip olduğunuz değerler ve inançlar konusunda bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Bu hususlardaki eksiklerinizi ve hatalarınızı görebilirsiniz. Bunları telafi etmek için olgunluğuna güvendiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Ayrıca akademi, sosyal medya, hukuk, yurt dışı gibi konular bu dönemde sizlere sorun doğurabilir.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 4. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in BAŞAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir