loading

EKİM AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 12. Evinizde hareketlilik yaratacak. Bu dönem sizlerin inzivaya çekileceği bir süreç olacak. Özellikle ilişkilerinizi ve dostluklarınızı sorgulayacaksınız. Bu konularda geçmişe döneceksiniz. Şifa seansları alabilir, psikoterapiler gerçekleştirebilir, ilişkilerle ilgili bilincinizi ve ruhunuzu iyileştirebilirsiniz. Ayrıca gizli veya platonik bir aşka başlayabilirsiniz.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 6. Evinde gerçekleşecek. Bu süreçte baş ağrıları, göz sorunları, ateşli hastalıklar ve yaralanmalar gibi durumlara karşı ekstra temkinli olmanızda fayda var. Genel olarak ise mesleki yaşantınızı ve gündelik hayatınızı göz önüne alacaksınız. Bu konularda eksik ve yetersiz olan durumlar tespit edeceksiniz. Hem kendinizi hem koşullarınızı yenilemek isteyeceksiniz.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 1. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in AKREP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir