loading

Düzeni Yıkarak Düzen Getirecek Bir Yeni Ay

  • Anasayfa
  • Blog
  • Düzeni Yıkarak Düzen Getirecek Bir Yeni Ay

27 Ağustos Cumartesi günü saat 11.16da Başak burcunun 4 derecesinde bir yeni ay yaşayacağız. Yeni ayın yöneticisi Merkür 1 derece, yükseleni ise Ankara’ya göre 3 derece. Ana dinamikleriyle ilk dereceler etkisini güçlü bir şekilde barındıran bu yeni ay sonbahar öncesi hayatlarımıza yeni bir düzen getirmiş olacak. Lakin öncesinde krizler ve ayrışmalar yaşanacak. Çünkü yeni ay Mars ile partil bir kare açıda gerçekleşecek. Mars aynı zamanda haritanın yükselen yöneticisi ve 8. Evde yer alıyor. Bu yüzden bu yeni ay döneminde öncelikle hayatlarımızda bazı krizler ve sorunlar doğabilir. Bunlar bizim sinirlerimizi yıpratacak, bizleri öfkelendirecek gelişmeler olabilir. Devamında bu gelişmeleri hayatımızdan temizlemek, stresi ve belirsizliği ortadan kaldırmak için bir mücadele vermemiz gerekecektir. Sonrasında ise yeni bir düzen sağlamış olacağız.

Bu bahsettiğim temaları özellikle de sosyal çevremiz, gelecek planlarımız ve ikili ilişkilerimiz üzerinden deneyimleyeceğiz. Yeni ayın 11. Evde olması gelecek planlarımızda ve sosyal çevremizde yaşanacak bir düzen değişimini gösteriyor. Haritanın tepesinde Venüsün bulunması ve yöneticisi Merkürün 1 derece Terazide olması ise ilişkilerimizde de bir yenilenme sürecinin başında olduğumuzu anlatıyor.

Koşulların kökten değişeceği, değişime direnenin zorlanacağı, hayatındaki fazlalıklardan kurtulma cesareti gösteremeyenlerin kriz yaşayacağı bir yeni ay var önümüzde. Hayat önümüze iki farklı seçenek getirebilir. Her halükarda yeni bir düzen kurmak için adım atacağızdır. Seçim yaparken ise bugünü değil geleceği düşünerek hareket etmek en doğrusu olabilir.

Peki bu yeni ayla birlikte ülkemiz adına neler olabilir?

Hizmet sektöründe yer alanlar, sağlık çalışanları ve memurlar ile ilgili kabineden gelecek yeni kararlar gündemde olabilir.

Üreticiler ve çiftçilerle alakalı vergi ve kredi faaliyetlerine yönelik iyileştirici kararlar gelebilir.

Gençler, çocuklar ve eğitim kurumları ile alakalı düzenlemeler konuşulabilir. Aynı şekilde eğlence ve gösteri sektörü ile kamuya açık alanlarda yapılan faaliyetler ile ilgili de bazı düzenlemeler yapılabilir.

Posted in AstroGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir