loading

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 3. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte hayatınızda yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınız ön planda yer alacak. Kendiniz içinse eğitim hayatınıza ve kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz. Ayrıca evrak ve belge işlemi, anlaşma-sözleşme durumu ve onay-başvuru beklentileriniz varsa ay içinde netlik kazanabilir.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 3. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir anlaşma veya sözleşme yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız veya akrabalarınız arasında tatsız bir gelişme doğabilir. Bu süreçlerde kendi sınırlarınızın farkında olmalı, gereksiz riskler almaktan uzak durmalısınız. Kısa değil uzun vadeli düşünerek temkinli kalmalısınız.

Ay ortasında 9. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Sahip olduğunuz kültürü, gelenek ve göreneklerinizi, inandığınız değerleri sorgulayacağınız bir süreç olacak. Fark ettikleriniz biraz canınızı yakabilir. Lakin zihinsel anlamda özgürleşme ve güçlenme yaşayabilirsiniz. Tabularınız yıkılabilir. Değer yargılarınızda dönüşümler olabilir.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 3. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Yakın çevrenizle eğlence amaçlı aktiviteler yapabilir, kısa mesafeli bir yola gidebilirsiniz lakin finansal anlamda kontrolü kaybetmemeye dikkat edin, gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz.

 

 

Posted in BOĞA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir