loading

MAYIS AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 9. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte akademik hayatınız, hukuki süreçleriniz, yurt dışına dair çalışmalarınız, basın-yayın ve sosyal medya projeleriniz gibi konularda sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Çalışmalarınızı uzun vadeye yayacak güçlü girişimler yapabilirsiniz. Yeni kaynaklar oluşturabilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 10. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte kariyer hedeflerinizi gözden geçirerek planlarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızla ilgili aldığınız kararları gözden geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinizle geçmişte yaşanmış durumları yeniden ele alarak değerlendirebilirsiniz. Lakin kariyeriniz ve hedefleriniz ile alakalı olarak yeni kararlar almanızı önermeyiz. Ayrıca otorite figürlerinizle iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 8. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte güçlü bir finansal ortaklık kurabilirsiniz. Bir miras gündeminiz doğabilir. Estetik cerrahi operasyonu yaptırabilirsiniz. Hayatınızda stres ve belirsizlik yaratan durumları yok etmeniz için fırsatlar yakalayabilir ve bunları iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca borç almak-vermek, kredi çekmek gibi konulara karşı dikkatli olmalısınız. Bu iki gezegen bu bölgeden geçerken altından kalkamayacağınız bir borca girebilirsiniz.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 3. Evinde gerçekleşiyor olacak. Yakın çevrenizle alakalı olarak bazı gerçekler açığa çıkabilir. Yakın arkadaşlarınızla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu sayede önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz. Tabi bu farkındalıklarla beraber bitiş ve ayrılık kararları alabilir, bazı dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir