loading

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 11. Evini aydınlatıyor olacak. Yeni ay sizlerin fazlasıyla sosyal olacağı bir dönem olacak. Sosyal hayatınız yabancı insanlarla tanışabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızla organizasyonlar yapabilir, sosyal çevrenizle bolca vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca belirsizlik içinde olan gelecek planlarınız bu ay netleşebilir.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 11. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Geleceğe dair yeni umutlar edinebilir, yeni hayaller kurabilirsiniz. Hayallerinizi kurarken sınırlarınızın farkında olmalı ve realizm gömleğini üzerinizden çıkarmamalısınız. Ayrıca sosyal çevrenizle coşkulu bir organizasyona katılabilirsiniz. Kısa süreli arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Ay ortasında 5. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Aşk hayatınızı, hayattan ne kadar keyif ve zevk aldığınızı ayrıca yaptığınız spekülatif yatırımların karşılığını değerlendireceğiniz bir süreç olacak. Aşk ve sosyal hayatınızla ilgili fark edecekleriniz canınızı yakalabilir ve kabul etmekte zorlanabilirsiniz ama koşulları değiştirmeniz gerektiğini göreceksiniz.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 11. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Sosyal çevrenizle eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sadece kazancınızın üzerinde harcamamaya dikkat edin. Ek gelirleriniz hiç olmasın.

 

 

Posted in BAŞAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir