loading

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 5. Evini aydınlatıyor olacak. Sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz, tatile gidebileceğiniz, eğlenceli organizasyonlara katılabileceğiniz, hobilerinize vakit ayırabileceğiniz güzel bir ay sizleri bekliyor. Ayrıca devam eden bir flörtünüz varsa gidişatınız netleşecektir. Yalnızsanız yeni flörtlere açık olun.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 5. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Coşkulu bir şekilde spora veya yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Uzun vadeli olmasını istiyorsanız abartılı olmayan bir başlangıç yapmaya özen gösterin. Ayrıca spekülatif bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz lakin fazla risk alma hatasına düşebilirsiniz, dikkatli olun. Güzel bir tatile gitme fırsatınız da olabilir.

Ay ortasında 11. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Gelecek hayallerinizi ve sahip olduğunuz sosyal çevreyi gözden geçireceksiniz. Hem sosyal hayatınızla ilgili hem de geleceğe dair umut ettiklerinizle alakalı sizleri ikileme sokacak, biraz kalbinizi kıracak gerçeklerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden çevrenizi ve hayallerinizi farklı bir forma dönüştürmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 5. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Fazlasıyla heycanlı ve coşkulu başlayacak, hızlı bir flört edinebilirsiniz. En baştan itibaren keyfini çıkarın, hayal kurmak için biraz zaman geçmesini bekleyin derim.

Posted in BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir