loading

MAYIS AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • MAYIS AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Mayıs ayı genelinde Güneş sizlerin 10. Evini aydınlatıyor olacak. Bu süreçte kariyer hayatınız, sorumluluklarınız ve otorite figürlerinizle olan ilişkileriniz sizler için ön plana çıkacak. Kariyeriniz için sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Uzun süreli bir sorumluluğun altına girebilirsiniz. Otorite figürlerinizle olan iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Ayın 10’undan sonra Merkür sizlerin 11. Evinde geri harekete geçecek. Bu süreçte gelecek hedeflerinizle alakalı yapmış olduğunuz planları gözden geçirip yeniden düzenleyebilirsiniz. Kariyer hedeflerinizle ilgili değerlendirmeler yaparak yeniden planlayabilirsiniz. Lakin gelecek hayalleriniz ve kariyer hedeflerinizle ilgili yeni planlar yapmak, yeni kararlar almak bu süreçte uygun değildir. Ayrıca bu süreçte arkadaş çevrenizde geçmişte yaşanmış olaylarla ilgili birçok dedikodu ve söylenti kulağınıza gelecektir. Merkür İkizlerde retro yaptığı için sahtekarlık, yalan çok olabilir. Bunların farkında olmalısınız.

Ayın 10’u sonrası yaşanacak bir diğer önemli gelişme Jüpiter ve Venüsün sizlerin 9. Evinde birlikte hareket edecek olması. Bu süreçte akademik hayatınız, hukuki süreçleriniz, yurt dışına dair çalışmalarınız, basın-yayın ve sosyal medya projeleriniz gibi konularda hem finansal hem de sosyal açıdan şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Girişimler yapabilir, inisiyatifler alabilirsiniz. İş yolculukları, yurt dışı seyahatleri, sınav başarıları, yeni sosyal medya hesabı açma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca uzak bir şehirden bir ilişki, flört gündeminiz doğabilir.

Ay ortasında yaşayacağımız ve aslında bütün bir ay boyunca etkilerini göreceğimiz Akrepteki Ay tutulması ise sizlerin 4. Evinde gerçekleşiyor olacak. Bu ay aile hayatınız ve ebeveynlerinizle ilgili size farkındalık kazandıracak olaylar yaşayacaksınız. Ailevi konularda geçmişe yönelik gündemlerle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Çocukluğunuzla ilgili bazı gerçekler açığa çıkabilir. Kurban rolüne düştüğünüzü görebilir, bazı konuları sonlandırabilirsiniz.

2 thoughts on “MAYIS AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  1. Merhaba aldım kabul ettim.
    Inşallah her şey iyi olacak size teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir