loading

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 12. Evini aydınlatıyor olacak. Bu ay sizler için inzivada kalma ve dinlenme ayı olacak. Kendinizi kızağa çekip etrafınızda olup bitenleri sakince izleyecek ve bir sonraki ay için sıranızın gelmesini bekleyeceksiniz. Bu dönemde bilinçaltınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca varsa gizli düşmanlarınız açığa çıkacaktır.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 12. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Sizlerin kontrolü dışında ama hayatınızı etkileyecek olaylara açık olun. Burada yapmanız gereken akışta kalmak ve abartılı tepkiler vermeden olan biteni gözlemlemektir. Çünkü 12. Ev kontrolümüzün dışında çalışır ve yengeç yeni ayı aşırılıkların yaşanabileceği bir süreci ifade ediyor.

Ay ortasında 6. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Sizler için iş hayatınızla ilgili muhakeme yapma dönemi olacak. Mesleğinizi pragmatist bir şekilde değerlendirip kar-zarar hesabı yapabilirsiniz. İşinizden duygusal olarak ne kadar tatmin olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bir cilt, diş veya eklem sorununuz olabilir.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 12. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. İstemsizce bir platonik aşka veya yasak bir ilişkiye çekilebilirsiniz.

 

 

Posted in ASLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir