loading

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 9. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde yurt dışıyla ilgili gündemleriniz ön plana çıkacaktır. Vize-pasaport işlemleriniz, yurt dışı seyahatleriniz gibi konular ay içinde netlik kazanacaktır. Ayrıca devam eden basın-yayın faaliyetleriniz veya akademik süreçleriniz varsa bunlara odaklanmanızda fayda var.

Ayın ilk 10 günlük sürecinde 9. Evinizde yaşanacak olan yengeç yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yurt dışına gitmek için girişim yapabilirsiniz. Yeni bir sosyal medya kanalı açabilirsiniz. Akademik anlamda bir sürecin başlangıcını gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize yeni bir uzmanlık alanı seçebilirsiniz. Burada yapmanız gereken hevesinizi alıp sonrasında bırakmayacağınız bir hedef belirlemek.

Ay ortasında 3. Evinizde yaşanacak olan Plütonik Oğlak dolunayının etkilerini yaşıyor olacaksınız. Eğitim süreçlerinizi, yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi ve devam eden anlaşmalarınızı gözden geçirip değerlendireceksiniz. Bazı arkadaşlıklarınızla ilgili hoşunuza gitmeyecek, sizi mantığınız ve duygularınız arasında bırakacak gerçekleri fark edebilirsiniz.

Ayın son çeyreğinde Güneş Aslan burcuna geçerken Venüs-Jüpiter karesi etkilerini 9. Evinizden yaşıyor olacaksınız. Uzak mesafeli bir tatile gidebilir, farklı şehirdeki arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Yalnız bir hevesle gidip orada sıkılabilirsiniz, gitmeden iyi plan yapın.

 

 

Posted in AKREP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir