loading

AĞUSTOS AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 2. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde gündeminizi gelir gider tablonuz ve finansal durumunuz oluşturacak. Bu ay yeteneklerinizi gelire çevirmeye odaklanabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Emtia yatırımları yapabilirsiniz. Fiziksel ve zihinsel yeteneklerinizi sergilemeyi öğrenebilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 2. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Genç olanlarınız ilk paralarını kazanabilir. Yetişkinler yeni para kazanma yolları bulabilir. Ayrıca yeni bir yeteneğinizi keşfedip bunun üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu süreçte eğlenmek, sosyalleşmek ve hayattan keyif almak konusunda hareket halinde ve coşkulu olacaksınız. Öz sevginizi ve öz değerinizi arttıracak yeni gelişmeler olacaktır.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 8. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Hayatınızda stres ve belirsizlik yaratan süreçleri fark ederek gözlemeyeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde geçmişten gelen sorunları göreceksiniz. Stresli durumları aşmak için bazı ilişkilerinizi kökten bitirme yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca finansal ortaklıklarınızda da sorular doğabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 12. Evini hareketlendirecek. Maalesef bu süreçte gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Arkanızdan konuşanlar olacaktır. İftiralarla, ayak kaydırma operasyonlarıyla karşılaşabilirsiniz. Şahsi olarak ise spiritüel çalışmalar ve şifa seansları yaparak enerjinizi olumlu yönde çalıştırabilirsiniz.

Posted in YENGEÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir