loading

AĞUSTOS AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 9. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde genel gündeminizde uzaklar, akademik çalışmalar, basın yayın faaliyetleri gibi konular olacak. Tatil amaçlı yurt dışına/şehir dışına çıkabilirsiniz. Akademik çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Sosyal medya faaliyetlerinizi arttırıp ön plana çıkabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 9. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir sosyal medya kanalı açabilirsiniz. Yüksek lisansa başlamak, yeni bir akademik çalışmanın başlangıcını yapmak gibi gündemleriniz olabilir. Uzak şehirlerdeki arkadaşlarınızla bir organizasyon yapabilirsiniz. Bazılarınız içinse uzak mesafeli bir ilişki başlangıcı gündeme gelebilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 3. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Eğitim süreçlerinizi ve yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Geçmişten bu yana gelen sorunların farkına varabilirsiniz. Bu nedenle bazı dostluklarınızı bitirebilirsiniz. Ayrıca eğitim ve ticaret hayatınızda ilgili de radikal kararlar alabilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 7. Evini hareketlendirecek. Sizler için sabır testi niteliğinde bir döneme gireceksiniz. Ortaklarınız, dostlarınız ve partnerleriniz size karşı sözel olarak fazlasıyla agresif ve kışkırtıcı olabilir. Bu nedenle ikili ilişkileriniz için fazlasıyla mücadele etmeniz gerekebilir.

Posted in YAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir