loading

AĞUSTOS AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 11. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde gündeminizde sosyal hayatınız ve gelecek planlarınız olacak. Sosyal gruplarda aktif rol oynadığınız ve organizasyonlara katılıp ön plana çıktığınız güzel bir geçirebilirsiniz. Ayrıca gelecek hedeflerinize odaklanıp bazı belirsizlikleri netleştirebilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 11. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir sosyal gruba dahil olabilirsiniz. Dernek, parti, vakıf vb yapılara katılıp üye olabilirsiniz. Geleceğe dair yeni hayaller ve umutlar geliştirebilirsiniz. Özel sektörde çalışanlarınız prim veya maaş artışı yaşayabilirsiniz. Yalnız olanlarınız ise sosyal çevresinden birisiyle bir flörte başlayabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 5. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Aşk hayatınızı gözden geçireceksiniz. Geçmiş aşklar gündeme gelebilir. Bu sefer köklü ve dönüşü olmayacak bir şekilde bitirebilirsiniz. Ayrıca son aylarda yaşam enerjinizin ne durumda olduğunun da muhakemesini yapabilir ve modunuzu düşüren durumları hayatınızdan yok etme kararı alabilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 9. Evini hareketlendirecek. Yurt dışı hedefleriniz için vize ve pasaport çalışmalarınızı hızlandırabilir, gerekli belgeleri halletme sürecine girebilirsiniz. Akademik hayatınıza odaklanıp çalışkan modunuzu açabilirsiniz. Yüzeysel bilgi sahibi olduğunuz bir alana yönelik uzmanlık eğitimine başlayabilirsiniz.

Posted in TERAZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir