loading

AĞUSTOS AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 8. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde ödemeleriniz, ortaklaşa kazandığınız paralar ve miras-nafaka gibi süreçleriniz olacak. Karışık halde olan finansal meseleleriniz netleştirebilirsiniz. Vergi, kredi vb borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Güzellik amaçlı epilasyon, botoks, dövme vs yaptırabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 8. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir finansal ortaklık kurabilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bir borsa yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir miras gündeminiz doğabilir. Sosyal hayatınızda size stres verecek gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda yeni krizler çıkabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 2. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Ay ortası için kendinizi finansal krizlere karşı hazırlıklı tutmalısınız. Geçmişten gelen bir sorun nedeniyle gelirlerinizde ve alacaklarınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz ödemelerde gecikmeler olabilir. Yaşayacağınız finansal sorunlar sinirlerinizi zorlayabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 6. Evini hareketlendirecek. Öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. El, kol, dirsek ve bilek bölgelerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca akciğer sorunları veya omuz sakatlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Temkinli olmalısınız. Bir diğer yandan ise bu transit geçişi iş hayatındaki telefon trafiğinizi arttıracaktır.

Posted in OĞLAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir