loading

AĞUSTOS AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 7. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi ikili ilişkileriniz oluşturacak. İlişkinize ve dostluklarınıza odaklanacaksınız. Belirsizlik içinde olan konuları netleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ay dostlarınız ve partnerleriniz size karşı talepkar olabilir. Onlarla tatile ve organizasyonlara katılmanızı isteyebilir.

Ayın ilk haftasında 7. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kazanacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. Hukuki bir süreciniz başlayabilir. Bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu dönem sizler için yeni ikili ilişkiler ve ekip çalışmalarının kapısını açıyor. Bu konularda yakın arkadaşlarınız en büyük destekçiniz olacak.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 1. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Girişimlerinizle ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz. Ana motivasyonlarınızı gerçekleştirmek isterken devlet vb yapılarla karşı karşıya gelebilir ve sizden güçlü kimselerin engellemelerine maruz kalabilirsiniz. Ayrıca dış görünüşünüzde değişime gitme ihtiyacınız doğabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 5. Evini hareketlendirecek. Aşk hayatınız hareketlenecektir. Bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yalnız olanlarınız birkaç kişiyle aynı anda flört edebilir. Enerjinizi hayattan keyif almaya harcayacaksınız. Zihinsel faaliyetlere dayalı bir hobiye başlayabilirsiniz. Edebiyat, tiyatro gibi alanlarla ilgilenebilirsiniz.

Posted in KOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir