loading

AĞUSTOS AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 5. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde hobileriniz, keyif aldığınız alışkanlıklarınız ve aşk hayatınız olacak. Ay boyunca sosyalleşmek, tatil yapmak, eğlenmek gibi aktivitelere yoğunlaşacaksınız ve aşk yaşamak, flört etmek isteyeceksiniz. Ebeveyn olanlarınız ay genelinde çocuklarıyla yoğun bir şekilde vakit geçirebilir.

Ayın ilk haftasında 5. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve bir flörte başlayabilirsiniz. Ayrıca spora başlayabilir, bir organizasyona katılabilir, tatile çıkabilirsiniz. Yaşam enerjinizi yükseltecek aktivitelere öncelik vereceksiniz. Evli olanlarınız bu süreçte çocuk müjdesi alabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 11. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Sosyal hayatınızı ve arkadaş gruplarınızı gözden geçireceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde geçmişte yaşanmış bir konu açılabilir ve bu sizleri sinirlendirebilir. Bazı arkadaşlıklarınızı bitirme yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca gelecek planlarınızla ilgili otorite figürlerinizle çatışabilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 3. Evini hareketlendirecek. Yakın arkadaş ilişkileriniz, ticaret hayatınız ve eğitim süreçleriniz hareketlenecektir. Ticari faaliyetlere veya eğitim süreçlerine yönelik çalışmalara başlayabilirsiniz. Yakın arkadaş çevrenizdeki kişiler için mücadele etmeniz gereken olaylar gelişebilir. Onların sorunları için çaba sarf edebilirsiniz.

Posted in KOÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir