loading

AĞUSTOS AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 4. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde aile hayatınız ve ev yaşantınız olacak. Huzurlu olmaya ve rahatınızı korumaya endeksli bir ay geçireceksiniz. Ebeveynlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ailenizle tatile çıkabilirsiniz. Evinizde alanı daha aydınlık hale getirecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 4. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Ev ortamınızdaki huzurunuzu ve mutluluğunuzu arttıracak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailecek bir organizasyon ve eğlence yapabilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alabilirsiniz. Aileye bir bebeğin katılma müjdesi gelebilir. Bununla beraber yeni bir gayrimenkul veya arsa alma durumunuz olabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 10. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Kariyer hayatınızı ve toplum önündeki rolünüzü değerlendireceksiniz. Bu süreçte otorite figürlerinizle sorunlar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde bitişler olabilir. Sizden güçlü insanlarla gerilimler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde geçmişten gelen konular önünüze koyulabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 2. Evini hareketlendirecek. Paranıza dikkat etmeniz gereken bir sürece gireceksiniz. Kontrolsüzce para harcayabilir, israf düzeyinde harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı elde tutmakta zorlanabilirsiniz. Güzel açıdan ise eyleme geçme konusunda çok aktif olacaksınız, tembellikten uzaklaşacaksınız.

Posted in BOĞA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir