loading

AĞUSTOS AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 12. Evini aydınlatıyor olacak. Ağustos sizler için inziva ve içe dönme ayı olacak. Bu ay dünyanın maddi gündeminden uzaklaşıp içinize dönerek maneviyata ve kendinizi tanımaya yönelebilirsiniz. Egonuzla ve kimliğinizle ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu şifalandırma arayışında olabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 12. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Dinlenmek ve inzivada olmak amaçlı bir tatil yapabilirsiniz. Hastane, çiftlik, hapishane gibi kapalı ortamlara ziyaret durumlarınız olabilir. Aşk hayatınız ve mutluluğunuz için yeni bir terapi veya şifa çalışması serisine başlayabilirsiniz. Ayrıca gizli bir aşka başlayabilirsiniz. Platonik bir sevgi geliştirebilir veya kendinizi insanlardan saklamak zorunda kalacağınız bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 6. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Bir hastalık hali doğabilir. Özellikle dolaşım ve sinir sistemiyle alakalı sorunlar ve bacaklarla ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bununla beraber iş hayatınızda iş arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir, bazı kişilerle iletişiminizi tamamen kopartmaya gidebilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 10. Evini hareketlendirecek. Kariyer hayatınızda aktif ve rekabetçi olacağınız bir sürece gireceksiniz. Çalışkanlığınız ve iş bitiriciliğinizle otorite figürlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Lakin fazla hızlı ve şımarık tavırlara kayarsanız otoritenin ve iş çevrenizin antipatisini de kazanabilirsiniz bu nedenle ölçülü olmalısınız.

Posted in BAŞAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir