loading

AĞUSTOS AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 6. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi iş hayatınız, gündelik rutinleriniz ve sağlık durumunuz oluşturacak. İş hayatınızda liderlik özelliklerinizle ön plana çıkabilirsiniz. Bazı iş arkadaşlarınızla sosyal arkadaşlık da geliştirebilirsiniz. Ayrıca bir hastalık süreciniz ortaya çıkabilir, sağlık muayenesine gidebilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 6. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Gündelik rutinlerinizde yenilikler olabilir. Spora ve diyete başlayabilir, sağlığınız için yeni adımlar atabilirsiniz. Bununla beraber iş yerinizde yeni bir göreve gelebilir, pozisyon değişimi yaşayabilirsiniz. İşsiz olanlarınız yeni bir işe başlayabilir. Atanma veya askere gitme gibi süreçleriniz başlayabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 12. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. En derin korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Travmalarınızı ortaya çıkartacak durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişin muhakemesini yapacaksınız. Özellikle de sosyal arkadaşlıklarınız üzerinden sorunlar yaşayabilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 4. Evini hareketlendirecek. Aile içi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Hane içinde huzursuzluk olabilir. Akrabalarla ilgili dedikodular çıkabilir. Evin içinde sözünüzü dinletmek için mücadele etmeniz gerekebilir. Ayrıca ev tesisatında problemler doğabilir veya taşınma gibi ev değişimi yapmanız söz konusu olabilir.

Posted in BALIK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir