loading

AĞUSTOS AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 1. Evini aydınlatıyor olacak. Güneş sizleri parlatırken ayın göz bebekleri de siz olacaksınız. Genel gündeminizde hedefleriniz ve dış görünüşünüz olacak. Bu ay ana motivasyonlarınıza odaklanıp yeni girişimler yapabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza ve dış görünüşünüze fazlasıyla özen gösterebilir, spora başlayabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 1. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz, moda anlayışınızı değiştirip yeni bir tarza yönelik alışveriş yapabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler ve motivasyonlar belirleyebilirsiniz. İstediğiniz bir aşka adım atabilir, bir süredir beğendiğiniz birisiyle yeni bir birlikteliğe giriş yapabilirsiniz.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 7. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. İkili ilişkilerinizi masaya yatıracaksınız. İlişkilerinizde veya ortaklıklarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gelecek hedeflerinizin yanınızdaki insanla aynı olmadığını görebilirsiniz. Hayattan beklentilerinizin farklı olduğunu anlayıp yolları ayırmaya gidebilirsiniz.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 11. Evini hareketlendirecek. Sosyal hayatınız hareketlenecek. İçinde yer aldığınız arkadaş gruplarında hararetli olaylar yaşanabilir. Bunlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca gelecek hedeflerinize yönelik görüşmeler yapacak, teklifler alacak veya vereceksiniz. Hedef odaklı ekip toplantıları yapabilirsiniz.

Posted in ASLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir