loading

AĞUSTOS AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 10. Evini aydınlatıyor olacak. Ay genelinde gündeminizde kariyeriniz ve otorite figürlerinizle olan ilişkileriniz olacak. Bu ay üstleriniz dikkatini çekebilir ve takdirini toplayabilirsiniz. Yapacaklarınızla çevrenizin beğenisini kazanabilirsiniz. Kariyeriniz adına başarılı ve gururlu bir ay geçirebilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 10. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Terfi almak, yönetici olmak, maaş artışı yaşamak veya kendi işini kurmak gibi toplum önündeki rolünüzü büyütecek güzel gelişmeler olabilir. Bazılarınız ise köklü bir kariyer değişimine gidip yeni bir alanda kendine kariyer çizmeye başlayabilir.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 4. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Aile içi krizlerle karşılaşabilirsiniz. Aile büyükleri olan dede ve nine gibi figürlerle alakalı sorunlar olabilir. Evinizin otoritesi olan ebeveyninizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Aile içi huzuru kaçıracak gelişmeler olabilir. Ayrıca evde tesisat sorunları ve eşya kırılmaları vs yaşanabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 8. Evini hareketlendirecek. Devam eden borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilir, sigorta yaptırabilir, devam eden miras süreciniz varsa karşı tarafla iletişime geçebilir, finansal ortaklığınız bulunuyorsa ortağınızla görüşmeler yapabilirsiniz.

Posted in AKREP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir