loading

HAZİRAN AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Ay genelinde Güneş sizlerin 12. Evinde ilerliyor olacak. Bu nedenle yeni ay sizler için dinlenme ve inzivada bekleme süreci olacak. Ay genelinde geçmişinizi sorgulayabilir, bilinçaltınıza yönelebilir, iç dünyanızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca hastane randevularınız olabilir.

Ayın ilk yarısında 12. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Kasımdan bu yana hayatınızda yaşadıklarınızla alakalı olarak bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Kendinizde yüzleşmekten çekindiğiniz gerçekleri kabul edebilirsiniz. İçsel bir sorgulama ve öz eleştiri yapabilir ayrıca arkanızdan dönen lafları duyabilirsiniz.

Ay genelinde Mars 10. Evinizde olacak. Ay boyunca kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir görev, yeni bir pozisyon, yeni bir sorumluluk gibi. Mars 10. Evinizde ilerlerken hayatta kariyeriniz için mücadele edecek, enerjinizin büyük çoğunluğunu sorumluluklarınızı tamamlamak için değerlendireceksiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken husus ise otorite figürleriyle tartışmalar yaşamak ve aşırı hırslı davranıp çevrenizin tepkisini almak olacaktır.

Ayın ikinci yarısında ise 6. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında meslek hayatınızın gidişatını ve gündelik rutinlerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu gözden geçireceksiniz. Bu konulara kalıcı adımlar atmak için irade koyabilirsiniz. Ayrıca iş arkadaşlarınızla ilgili bazı gelişmeler açığa çıkabilir. Fark etmediğiniz bir rahatsızlığın kendini belli edebilir.

 

Posted in YENGEÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir