loading

HAZİRAN AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • HAZİRAN AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Ay genelinde Güneş sizlerin 7. Evinde ilerliyor olacak. Ay genelinde gündeminizde ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve  davalarınız olacak. Bu süreçte birlikte olduğunuz insanlar yeni fikirlerle size gelebilir. Bir dava gündeminizle ilgili gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerde farkındalık yaşayabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında 7. Evinizde gerçekleşecek İkizler yeni ayının etkisinde olacaksınız. Bu süreçte birlikteliklerinizde ve ortaklıklarınızda partnerleriniz sizlere son aylarda yaşadığınız süreçlerle ilgili aldıkları yeni kararları iletebilir. İlişkilerinizde bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Ayrıca devam eden davalarınızda yeni kararlar çıkabilir.

Ay genelinde Mars 5. Evinizde olacak. Ay boyunca yeni bir aşka ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Sizin girişimlerinizle doğacak bir flört, aşk durumları gelişebilir. Ayrıca bu hafta yeni bir hobiye veya spora başlayabilirsiniz. Yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Eğlence amaçlı bir tatile çıkabilirsiniz. Evli olanlarınıza çocuk sahibi olma dürtüsü gelebilir J Dikkat etmeniz gereken nokta ise spor sakatlıkları ve spekülatif yatırımlarda fazla risk nedeniyle kayıplar yaşama teması.

Ayın ikinci yarısında ise 1. Evinizde gerçekleşecek olan Yay burcundaki dolunayın etkisinde olacaksınız. 14 Haziran sonrasında ana motivasyonlarınızı, hayatta geldiğiniz noktayı ve dış görünüşünüzün kimliğinizi ne kadar yansıttığını sorgulayacaksınız. Sonrasında hedefleriniz ve yansıtmak istediğiniz kimliğiniz için kalıcı adımlar atabilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanıyacaksınız bu ay.

 

Posted in YAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir