loading

GÖKLERDE VENÜS URANÜS KAVUŞUMU

  • Anasayfa
  • Blog
  • GÖKLERDE VENÜS URANÜS KAVUŞUMU

Cumartesini pazara bağlayacak olan gece yarısında aşkın gezegeni Venüs ile koşulları kontrolden çıkaran ve hızlandıran gezegen Uranüs Boğa burcunun 16’ derecesinde kavuşum yapacak. Bugün itibariyle de hepimiz artık yaşanacak bu kavuşumun etkilerine girmeye başladık. Haftanın devam eden günlerinde ilişkilerinizde koşullar çok hızlı bir şekilde değişkenlik gösterebilir. Olmaz dediğiniz olaylar yaşanabilir. Çok güvendiğiniz noktalardan sarsılabilirsiniz.  İhtimal vermediğiniz durumlar gerçekleşebilir. Sadakat ve alışkanlıklar değişebilir. İlişkilerinizde kontrolünüz dışında birçok gelişme olabilir. Tabi bu değişken koşullar sizleri çok olumlu bir yönden de etkileyebilir. Sürpriz bir karşılaşma, beklenmeyen bir yakınlaşma, çok hızlı ve olağan bir şekilde yaşanılacak birliktelikler olabilir. Konu Venüs olduğu zaman sadece ilişkileri konuşmak yanlış olacaktır. Venüs Uranüs kavuşumu aynı zamanda borsalarda ve para piyasalarında da kontrol dışı ve beklenmedik olayları beraberinde getirebilir. Kozmetik, gıda, tarım vb alanlardaki şirketlerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yenilikçi ve sıradışı yatırım haberleri duyabiliriz. Borsalarda çok güven duyulan hisselerde ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Bir diğer açıdan genç ve güzel bir kadınla alakalı olağandışı bir gündem, cinselliğin de işin içinde olduğu sıra dışı bir olay duyabiliriz.

 

VENÜS URANÜS KAVUŞUMUNUN BURÇLARA ETKİLERİ:

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde bir yeteneğinizin farkına varabilirsiniz. Sürpriz bir yerden elinize beklemediğiniz bir para gelebilir. Bir yatırım veya kazanç fırsatı önünüze düşebilir. Aynı şekilde hesapta kitapta olmayan bir harcama yapmanız gerekebilir.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR: Haftanın ilerleyen günlerinde dış görünüşünüzde bir değişime gidebilirsiniz. Daha önce planlamadığınız, çevrenizi şaşırtacak bir imaja geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizi şaşırtacak şeyler yapabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Haftanın ilerleyen günlerinde gizli bir aşka tutulabilirsiniz. Hiç beklemeyeceğiniz birisinin size platonik aşık olduğunu öğrenebilir veya kendiniz böyle bir durumun içine pat diye düşebilirsiniz. Ayrıca kontrolsüzce para harcayabilirsiniz.

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Haftanın ilerleyen günlerinde kendinizi beklenmedik bir şekilde yeni bir sosyal grubun içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca gelecek hayalleriniz için gerekli finansal kaynakları sürpriz bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca hesapta olmayan bir online alışveriş yapabilirsiniz.

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Planda olmayan bir şekilde otorite figürlerinizle bir araya gelip işlerin finansal durumunu masaya yatırmanız gerekebilir. Patronlarınız güvendiğiniz bir noktada sizi şaşırtabilir.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde yurt dışıyla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gitme planlarınız varsa bunun için bir kaynak bulabilirsiniz veya yurt dışından bir eşya, bir hediye elde edebilirsiniz. Ayrıca uzak şehirde yaşayan birisiyle aranıza aşk tohumları ekilebilir.

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER: Haftanın ilerleyen günlerinde sizler için de sürpriz olacak bir miras gelişmesi yaşanabilir. Ayrıca beklenmedik bir ödeme, vergi veya sigorta borcu durumlar yaşanabilir. Cinsel hayatlarınızda daha önce deneyimlemediğiniz şeyleri deneyimleyebilirsiniz.

AREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER: Haftanın ilerleyen günlerinde birliktelikler hayatınızda sürpriz gelişmelere açık olun. Yalnız olanlarınız beklemediği birisinden birliktelik adımları görebilir. Bir ilişkide olanlarınız partnerinden kendisini şaşırtacak davranışlar ve gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde meslek hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş değişimi, iş yerinde görev veya ekip değişimi, işe girme veya işten çıkma gibi durumlar olabilir. Ayrıca bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Beklenmedik bir hastane gündeminiz doğabilir.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatınızda koşullar çok hızlı gelişecek. Sürpriz bir kişiyle yakınlaşabilir, bir flörte başlayabilirsiniz. Ayrıca sizin için sıra dışı olacak bir hobi edinebilirsiniz. Spekülatif yatırımlarınız varsa burada beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR: Haftanın ilerleyen günlerinde ev hayatınız ve aile geçmişinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinize planda olmayan bir eşya alımı yapabilirsiniz. Ailenizle aranızda finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Gayrimenkul alımı/satışı gibi gündemler doğabilir.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR: Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevrenizde sizi şaşırtacak şok edici gelişmeler olabilir. Planda olmayan kısa mesafeli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.. Eğitim ödemesi yapabilirsiniz. Yakınınızda olan birisiyle sürpriz ve hızlı bir şekilde yakınlaşabilirsiniz. Ani bir kararla bir güç birliği kurabilirsiniz.

Posted in AstroGündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir