loading

EYLÜL AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EYLÜL AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay genelinde Başak burcunda olan Güneş sizlerin 4. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizi ev hayatınız ve aile bireylerinizle olan ilişkileriniz oluşturacak. Ay genelinde evcimen bir ruh halinde olabilirsiniz. Ailevi konularda buğulu olan süreçler aydınlanabilir. Ebeveynlerinizle ve akrabalarınızla bir araya gelip organize olabilirsiniz.

Eylülün ilk haftasında Venüs Başak burcuna giriş yaparak sizlerin 4. Evine girecek. Evinize yeni eşyalar alabilir. Eski eşyalarınızı çöpe atarak evinizi sadeleştirebilirsiniz. Dekorasyonu da değiştirebilirsiniz.

10-22 Eylül arasında Merkür terazi burcunda retro yaparken sizlerin 5. Evinde geriliyor olacak. Birçok eski sevgili ve flörtünüz yeniden sizinle görüşmek isteyecektir. Onlarla konuşup buluşmalar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır gerçekleştirmediğiniz hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınızla ertelediğiniz planlarınızı yapabilirsiniz.

22 Eylül sonrası bir sonraki aya kadar 5. Evinizde gerçekleşecek terazi yeni ayının etkisinde olacaksınız. Merkür o dönemde artık teraziden başağa dönmüş olacak bu yüzden zamanında yaşanılanları unutup eski sevgilinizle barışıp yeni bir ilişki kurmak isteyebilirsiniz. Devamında ise fikir çatışmalarına sıkça düşerek eski sorunlarla yeniden karşılaşabilirsiniz.

Posted in İKİZLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir