loading

EKİM AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 11. Evinizde hareketlilik yaratacak. Sosyal hayatınızın hareketli olacağı bir süreç yaşayacaksınız. Yer aldığınız topluluk ve gruplarda fazlasıyla aktif olabilirsiniz. Sosyal medyada ön plana çıkabilirsiniz. Bu alanlardan birisiyle ilişki deneyiminiz olabilir. Çevreniz sayesinde şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ekip çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 5. Evinde gerçekleşecek. Aşk, cinsellik, hobiler, mutluluk, eğlence gibi kavramların hayatınızdaki yerini gözden geçireceksiniz. Bu konulardaki yetersizliklerinizi göreceksiniz veya hayatınızda bu konulardaki eksikleri fark edeceksiniz. Bunları çözmek için mental destek alacaksınız. Bazılarınız aşk yarası alabilir. Spor yapanlarınız sakatlıklara karşı dikkatli olsun.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 12. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

Posted in YAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir