loading

EKİM AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  • Anasayfa
  • Blog
  • EKİM AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Ayın ilk üç haftasında Terazi burcundaki Güneş-Venüs-Merkür stelyumu sizlerin 5. Evinizde hareketlilik yaratacak. Yılın sizler adına en sosyal ve neşeli aylarından birisini yaşayacaksınız. Flörtler, tatiller, buluşmalar, organizasyonlar, hobiler, sportif aktiviteler derken hayattan yüksek keyif aldığınız ve mutlu olduğunuz bir ay geçirebilirsiniz. Zorlu sonbahar öncesi bol bol stres atmış olacaksınız. Bazılarınız ise ebeveynlik haberi alabilir.

Ayın orta bölümünde etkili olacak olan Koç dolunayı ise sizlerin 11. Evinde gerçekleşecek. Hem kariyerinizle ilgili hem de sosyal yaşantınızla alakalı gelecek hedeflerinizi değerlendireceksiniz. Çevrenizden sert eleştiriler alabilirsiniz, özgüveniniz zedelenebilir. Hedeflerinize giden yolda sahip olduğunuz eksiklerini göreceksiniz. Yetersizliklerinizi fark edecek ve tamamlamak için alanında uzman kişilerden destek alacaksınız.

Ay sonunda gerçekleşecek olan Venüsyen Güneş tutulması ise sizlerin 6. Evinde yaşanacak. Bu tutulmanın yorumlarını detaylı bir şekilde ay içinde sizlerle paylaşacağım, güzel bir ay olsun hepiniz için, sevgiler.

 

Posted in İKİZLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir