loading

AĞUSTOS AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

  • Anasayfa
  • Blog
  • AĞUSTOS AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

Ay genelinde Aslan burcunda olan Güneş sizlerin 3. Evini aydınlatıyor olacak. Genel gündeminizde yakın arkadaşlarınız, eğitim hayatınız, sözleşmeleriniz ve ticari faaliyetleriniz olacak. Ay içerisinde ara ara kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. Yakın arkadaş grubunuzla tatile çıkabilirsiniz. Eğitim aldığınız gruplarda ışığınızı parlatıp ön planda yer alabilirsiniz.

Ayın ilk haftasında 3. Evinizdeki aslan yeni ayının etkisinde olacaksınız. Yeni yakın arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir hobinizle alakalı yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Sözleşme imzalama durumunuz oluşabilir. Ticarete adım atabilirsiniz. İlişkiler açısından ise yakın çevrenizden bir arkadaşınızla yakınlaşabilirsiniz. Arkadaşlıktan aşka geçiş yaşayabilirsiniz.

Ayın ortasında (5-19 Ağustos) ise 9. Evinizde yaşanacak olan Kova dolunayının etkisinde olacaksınız. Akademik hayatınızı, yurt dışı hedefleriniz ve hayattaki değer yargılarınızı masaya yatıracaksınız. Akademik çalışmalarınızda krizlerle karşılaşabilirsiniz. Uzak mesafeli yolculuklarınızda ve yurt dışı işlemlerinizde önünüze engeller çıkabilir.

20 Ağustos itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapacak ve Ayın son bölümünde sizlerin 1. Evini hareketlendirecek. Mücadeleci, tuttuğunu koparan ve rekabetçi bir hale bürüneceksiniz. Bir süredir devam eden atalet halinden kurtulacaksınız. Girişimleriniz ve enerjiniz ile ön plana çıkacaksınız. Düşüncelerinizi eyleme geçirmeye başlayacaksınız.

Posted in İKİZLER

One thought on “AĞUSTOS AYINDA İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

  1. Büşra (hestiadite)

    Ağustos 13, 2022 at 6:30 am

    Sonunda be! 12. evimi yaşıyorum zaten biraz enerji yahu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir